Moto-Fan - Jazda bez granic

Pełna wersja: Rajd TUKAN 2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Lekki strach pewnie będzie na miejscu, jak zobaczę jak inni popinkalają hehehehehehe
Rzut mapki do OS-ów w Tukanie - zielone przelotówki to przejazdy do poszczególnych OS-ów - praktycznie wszystko w offie. Same OS-y nie są długie, ale za to podobno techniczne. S\koda, że nie ma poglądu na OS-y na poligonie w Kłodzku, które odbędą się w niedzielę.
http://rajdtukan.pl/wp-content/uploads/2...RACING.png

I teraz pytanie do znawców tematu wgrywania Tracku/Śladu do navi - czy to jest trudne, jak to się gryzie, czy do nawi np. LARK 35AT z AM da się coś takiego wgrać i jak to zrobić ?
szkoda że mnie nie będzie Smutny
Słuchajta ludki - zwolniło sie 1 miejsce w dostawczaku z uwagi na to, że jednemu z nas moto poważnie zaniemogło i wycofał się z Tukana.
Zatem mamy 1 miejsce na pace wraz z miejscem w szoferce.

Jak ktoś chętny to walić od razu, kto pierwszy ten jedzie - info zapodałem również gdzieś indziej, więc walić telefonicznie na nr 7 9 3 9 7 6 0 7 4.

Wyjazd w piątek B-B pomiędzy 13-14 - pakujemy motocykle w czwartek wieczorem - no chyba, ze ktoś przyjedzie spakowany na miejsce wyjazdu i wówczas wsadzimy moto z bagażami na pakę.
Spanie w namiocie lub jak będzie lało deszczem to na pace - jest tak duża że spokojnie namiot duzy możemy se w środku zapodać. bierzemy jeszcze specjal zadaszenie, karimaty, śpiwór i coś do spożycia.

Jak ktoś chętny to dzwonić i ustalimy wszystko przez fona ;-)
Niestety, z przyczyn wyższych - transport odwołany - i na rajd jadę sam.
Niespodziewana sytuacja wystąpiła u kolegi co organizował transport. Są takie wydarzenia, które stoją wyżej aniżeli wszystko inne.

Jak ktoś chce dołączyć, to wyjeżdżam w piątek. Kombinuje przyczepkę i jak mi się uda to jadę autem z przyczepką, a jak nie to lecę na moto.
Temat ogarnąłem - auto z hakiem jest, przyczepka jest - spakowany też już jestem i jutro sru - samotny wilk z B-B Hura
no to szerokości i dobrej zabawy Usmiech
Dzięki Wojtek - przyda się - dążę do celu Usmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7