Moto-Fan - Jazda bez granic

Pełna wersja: Rajd TUKAN 2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
no mam też, szukam teraz jak się dostać na rajd, do wtorku mi się wyjaśni tak jak pisaliśmy.
No i jak tam Marek ? Ogarnąłeś temat ?
udupil* mnie w pracy i odpadam nic nie załatwiłem, jestem wyjęty do końca maja...
Info z Tukana, szkolenie enduro będzie prowadził Diabeł - zwycięzca zeszłorocznego GS Trophy w Kanadzie.
Dalej - w sobotę 5 OS-ów o łącznej długości ok 130 km /Kamieniołom, kopalnia, błoto, piach, pola. Przejazd do poszczególnych OS-ów wg. roadbooków maksymalnie w terenie. OS- techniczno-sprawnościowe
W niedzielę - 2 OS-sy na poligonie w Kłodzku, o łącznej dł. 50 km

Oj widzę, ze będzie grubo - ale ja to lubię i mam nadzieję, ze dam radę zaliczyć wszystko, nieważne w jakim czasie, ale zaliczyć ;-)
kibicuję i powodzenia
Vivy dasz rade brachu , a wlasciwie musisz Usmiech Masz wsparcie z MF , jestesmy zaraz za Toba . Powodzenia .
E tam, robię to dla samego siebie. Obawy nie mam, bo nie jeden "hardcore" w życiu przeszedłem Usmiech
Ma być fan i zabawa z dozą doznań pełnego, przeprawowego offu Usmiech
No ale nie kazdy ma kto ma mozliwosc wystartowac w takim rajdzie ma na to odwage, wiec zycze powodzenia na trasie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7