Moto-Fan - Jazda bez granic

Pełna wersja: Off w sobotę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Jeszcze nie mogę dojść do siebie po tej eskapadzie. Do tej pory chyba bawiłem się w pseudo off, dziś dopiero zaczęła się prawdziwa zabawa. Dzięki chłopaki za świetnie spędzony czas, cenne rady od dużo bardziej doświadczonych kolegów oraz wspaniałą pracę zespołową.
głęboka kałuża Usmiech



.




cały materiał w jednej kupie




Uhhh Było grubo panowie Zaciesz bardzo grubo Usmiech

Graty udanej niedzieli...

Czester za loty masz same 10 i zostałeś moim idolem hahaha
krasnal....dzięki Usmiech
Gruboooo. Usmiech
Mnie od próby latania na crossiku lędźwie tak jebią, że skarpety nie mogę sobie założyć, nie mówiąc o riki tiki w łożu Usmiech
Jakoś tak mi się nagle hałda skończyła i skok był, starch w oczach i ... jebnięcie dupskiem o siedzisko. jak ja to ustałem to nie wiem, bo wyskość była spora. Co do teresy, daje radę. I najważniejsze, paliwa miałem na styk - czyli niewiele, coby motek lżejszy był, powietrze 1,5 atm i jazda w bój.
Od czasu wypadu na Baranią G. to był chyba najlepszy wypad w teren Usmiech Trzeba by to jeszcze powtórzyć, moze się uda zdążyć przed zimą, a jak nie to na wiosnę - będzie bardziej miękko hahahahaha. Do tego czasu może zmienię na kostki Usmiech
dzieki Panowie za towarzycho i miło spędzony dzionek ;-)
polatalbym . piekne tereny Oczy
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8