Aktualny czas: 28.03.2024, 22:17 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Węgry(Balaton)-Chorwacja-Albania-Grecja-Bułgaria-Rumunia
marco Offline
ADMIN
******
Super moderatorzy

Liczba postów: 4,574
Liczba wątków: 697
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 16
#25
RE: Węgry(Balaton)-Chorwacja-Albania-Grecja-Bułgaria-Rumunia
Są w Buljaricy na Czarnogórze

nazywa się to Dom Polski


Załączone pliki Miniatury
                   

.


______________
Jazda bez granic
02.06.2015, 22:07
Strona WWW Szukaj Odpowiedz
Kasper Offline
V-Strom 650, Yamaha TT 600
****
Użytkownicy

Liczba postów: 731
Liczba wątków: 34
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 2
#26
RE: Węgry(Balaton)-Chorwacja-Albania-Grecja-Bułgaria-Rumunia
Co jest consti wlazł do basenu i wygonił wszystkich ;p

Panowie dawać fotki jakiegoś plenerka widoczki co tam macie a nie baseny pokoje i wasze motki na tle trawy Zaciesz Dawać co konkret bo pewnie macie co pokazać Oczy
03.06.2015, 07:10
Szukaj Odpowiedz
marco Offline
ADMIN
******
Super moderatorzy

Liczba postów: 4,574
Liczba wątków: 697
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 16
#27
RE: Węgry(Balaton)-Chorwacja-Albania-Grecja-Bułgaria-Rumunia
no i jada dalej,

raz lato raz zima

raz piwo raz wóda Usmiech


Załączone pliki Miniatury
                                       

.


______________
Jazda bez granic
03.06.2015, 15:29
Strona WWW Szukaj Odpowiedz
constantine Offline
DL v-strom 650
***
Użytkownicy

Liczba postów: 232
Liczba wątków: 19
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 2
#28
RE: Węgry(Balaton)-Chorwacja-Albania-Grecja-Bułgaria-Rumunia
Wyjazd Mega udany Usmiech jak tylko się ogarnę ze wszystkim napisze jakąś krótką relację wraz fotkami i filmamiUsmiech
Dziękuje chłopaki za wspólny wyjazd Usmiech w sumie nakręciliśmy 3600km Pozdro


Załączone pliki Miniatury
   

"Nie jeździj szybciej niż Twój anioł stróż potrafi latać"
10.06.2015, 09:57
Szukaj Odpowiedz
Kasper Offline
V-Strom 650, Yamaha TT 600
****
Użytkownicy

Liczba postów: 731
Liczba wątków: 34
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 2
#29
RE: Węgry(Balaton)-Chorwacja-Albania-Grecja-Bułgaria-Rumunia
No i miodzio czekamy na jakąś relacje Oczy
10.06.2015, 14:12
Szukaj Odpowiedz
constantine Offline
DL v-strom 650
***
Użytkownicy

Liczba postów: 232
Liczba wątków: 19
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 2
#30
RE: Węgry(Balaton)-Chorwacja-Albania-Grecja-Bułgaria-Rumunia
Zaliczone 6 państw i nakręcone 3600 km wrażeń tyle że nie można tutaj użyć żadnej miary oto finał naszej wyprawy Usmiech
Oczywiście postaram się opisać nasz wyjazd i nie wiem jak się za to zabrać, gdyż robię to po raz pierwszy w dodatku mam materiału tyle, że głowa boli (aparat, kamera ) w sumie około 100gb Szok!!!
Pewnie nie jeden by pomyśl co tu pisać wstaw foty i będzie git....ale niestety nie ma tak lekko , łatwo i prosto to musi być utrwalone , a dlaczego ....a no dlatego, że nasza ekipa zebrała się dość przypadkowo i mega spontanicznie....tutaj trochę słów jak to się zaczęło: W pierwszej wersji miałem jechać Ja , Biały,Włóczykij i jeszcze nie do końca pewny kolega z pracy Piotrek na swoim kredensie ....ale że nastąpiła pewna przykra sytuacja ze strony Włóczykija (wypadek 3 tygodnie przed wyjazdem ) zostałem tylko Ja i Biały pewni na 100% że śmigamy w kierunku Albanii choćby we dwoje.
Spotykając się z Kasprem kilka dni przed wyjazdem podczas wymiany oleju w moim sztormiaku dowiedziałem się, że jest pewna osoba zainteresowana naszym wyjazdem i chętnie by się zabrała z nami...więc nie patrząc na nic mówię Kasprowi daj namiary chłopakowi do mnie i się dogadamy . I tak też się stało … w ten sposób telefonicznie poznałem Damiana jeżdżącego na BMW r1150r . W międzyczasie kolega z pracy Piotr konkretnie się określił że też jedzie z nami , własnymi siłami stworzył stelaże do swojego potworaZaciesz.... czego człowiek nie zrobi dla odrobiny przygodyUsmiech ....myślę sobie...no to już jest boskoZaciesz....dwa Suzuki v-strome 650, bmw r1150r i ....no właśnie tutaj zaczyna się ciekawie....prawdziwy amerykaniec tzn. Victory Hummer pojemność 1700 i szerokość tylnego lacia 250Zaciesz ….(były momenty konsternacji i zawahania czy ta maszyna będzie dawać rady oczywiście ze strony Piotrka ) ale zapewniałem go że nie mamy zamiaru zjeżdżać z asfaltu i będziemy starać się utrzymywać tempo dobre dla wszystkich ...Przekonywać długo nie musiałem ZacieszZaciesz
Gdy już dopinałem praktycznie wszystko na ostatni guzik tzn. wykupując ubezpieczenie dla nas wszystkich „Pakiet Rodzinny”ZacieszZaciesz zadzwonił do mnie Damian z pytaniem czy jego kolega Antek też może jechać ....no mówie yyyyyyy no spokoZaciesz i takim to sposobem z dwójki zrobiła się piątka, natomiast kolega z PZU podczas wypełniania papierków stwierdził że warto jeszcze poczekać może akurat jeszcze ktoś zadzwoni Zaciesz....było wesoło...pakiety wykupione pozostają dwa dni do wyjazduUsmiech
By dopiąć wszystko na ostatni guzik zaproponowałem chłopakom dzień przed wyjazdem spotkanie u mnie przy kawie celem przedyskutowania co kto zabiera i którą trasę obieramy itd. (z uwagi na warunki pogodowe oraz ciągłe śledzenie pogody opcję były dwie jedziemy przez Austrię albo na Węgry z nocką nad Balatonem ) wybór padł na Balaton do Keszthely .
Obrazek
Pakowanie przebiega bez problemów ...oczywiście gdy już wszystko spakowane zaczyna się rozmyślanie czy aby wszystko spakowałem....leże w łóżku i myślę ...





Dzień I


8:30 pobudka
10:20 ja już pod garażem moto załadowane czekam na Antka i Damiana...

Obrazek

10:30 punktualnie ze Szwajcarską dokładnością zjawia się Antek na swojej CBF1000....wymiana uprzejmości i pierwsze pytanie , a gdzie masz Damiana ? nie wiem ma dojechać .....Patrze nerwowo na zegarek 10:40 Damiana nie ma...mówię do Antka dzwoń do niego zapytaj co i jak bo o 11:00 jesteśmy umówieni z Białym na stacji paliw "Bliska" w Tychach przy tasie DK1. W trakcie gdy Antek prowadzi rozmowę z Damianem ja rozmawiam z mentorem tego forum czyli Marcopolo , który uznał że przyjedzie nas pożegnać na Bliskiej , wcześniej to samo zadeklarował kolega Włóczykij .
Ustalamy, że Damian dogoni nas po trasie ….pożegnanie z żoną i córką ….siadamy na maszyny i jedziemy na stację paliw Bliska i tutaj notujemy mały poślizg....bo mieliśmy być o 11:00 na stacji , a mamy jakie 15 minut poślizgu. Szybkie przywitanie z Marco i Włóczykijem...kilka fotek wykonanych przez Marco

Obrazek


...życzenie szczęśliwej podróży oraz otrzymania kilka nalepek MF

Obrazek

....ruszamy w kierunku Ćwiklic po Piotrka

Obrazek

Obrazek

Obrazek


....stamtąd ruszamy już w kierunku Cieszyna , gdzie dowiedzieliśmy się ma już oczekiwać na nas Damian...który tak zapędził się aby nas dogonić że zanim my ruszyliśmy od Piotrka to Damian już był na obwodnicy Bielska w kierunku Cieszyna ZacieszZacieszZaciesz
W komplecie spotykamy się na moście przed Olzą i pełnym składem ruszamy nad Balaton do Keszthely.

Obrazek

Na Słowacji trochę postraszyło deszczem …jedziemy dalej...

Dojeżdżamy na granice Węgierską wykupujemy winiety...

Obrazek

Po drodze jeszcze takie widoki

Obrazek

Obrazek


Około 19:30 docieramy na miejsce, przejechane około 560 km

Obrazek

...szybkie kwaterowanie w Zala Camp i wyskakujemy z kombinezonów …

Obrazek

Obrazek

Ja, Piotrek i Damian jedziemy do marketu zakupić pieczywo i piwko Zaciesz, następnie wspólnie zasiadamy do kolacji przy piwku .

Obrazek

Obrazek



Gdy tak wspólnie konwersujemy z oddali słychać muzykę ...wpadamy na pomysł aby zrobić rozpoznanie terenu i ewentualnie wypić jeszcze gdzieś piwko na świeżym powietrzu....

Po drodze spotykamy pełno biegaczy z latarkami ...jak się dowiedzieliśmy później odbywał się jakiś Bieg Nocny....jedni biegają inni odpoczywają np. tak :

Obrazek

Chłopaki w tych ciemnościach chcieli zobaczyć jak wygląda Balaton Zaciesz

Obrazek



Po kilkunastu minutach marszu docieramy do miejsca z którego dobiegała muzyka , a jest to Viviera Beach Keszthely Zaciesz ... no cóż pada hasło wbijamy Zaciesz....oczywiście nie obyło się bez problemów ....bo Panowie bramkarze nie chcieli gotówki w postaci Euro Zaciesz....i dupa godzina późna , a nie będziemy szukać żeby ktoś nam wymienił Euro na Forinty... pozostało mi jedynie moim łamanym Angielskim przekonać jednego z bramkarzy, że jesteśmy turystami z Polski podróżujących na motocyklach i czy 10 Euro za wszystkich wystarczy aby wejść.... udało się ....dostajemy bileciki wstępu w postaci opasek na rękę i już jesteśmy na terenie imprezowym Zaciesz

Obrazek

Obrazek

Imprezujemy mniej więcej do 1:00... Usmiech

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Dzień II


Około 10:00 żegnamy się z Balatonem i ruszamy tempem autostradowym w kierunku wybrzeża Chorwacji do miejscowości Senj

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

15:20 docieramy praktycznie na miejsce....mamy piękne widoki więc zatrzymujemy się aby poczuć cieplejsze powietrze znad Adriatyku

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W między czasie na to samo miejsce przyjeżdża 3 Niemców na swoich maszynach ….

Obrazek

....aby zagrać hejnał ZacieszZacieszZaciesz na puszce piwa Karlovacko ZacieszZaciesz

Obrazek

Kilka serpentyn i jesteśmy w centrum Senj .....wita nas temperatura 32 stopnie C.
Krótka sesja i ruszamy dalej wzdłuż wybrzeża ....powoli rozglądając się za polem namiotowym ....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W okolicy Lukovo Sugarje znajdujemy Camp i tam się rozbijamy …bezpośrednio przy Morzu z widokiem na wyspę Pag

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Przy piwku ustalamy trasę na kolejny dzień ….

Obrazek

Obrazek

Dzień III



Wstajemy, śniadanie , pakowanie i obieramy kierunek wzdłuż Adriatyku trasą nr.8 do Dubrovnika.


Obrazek

Obrazek





Po drodze zatrzymujemy się Splicie oraz na obiad w Baska Voda....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Około 18:00 docieramy do Dubrovnika....załatwiamy kwaterę z pięknym widokiem...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



cdn....w trakcie płodzenia ZacieszZaciesz

"Nie jeździj szybciej niż Twój anioł stróż potrafi latać"
31.07.2015, 11:17
Szukaj Odpowiedz
Czester Offline
Expert
*****
Użytkownicy

Liczba postów: 942
Liczba wątków: 84
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 3
#31
RE: Węgry(Balaton)-Chorwacja-Albania-Grecja-Bułgaria-Rumunia
No i pięknie Usmiech
31.07.2015, 16:25
Szukaj Odpowiedz
Baxter Offline
Wtajemniczony
***
Użytkownicy

Liczba postów: 169
Liczba wątków: 4
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0
#32
RE: Węgry(Balaton)-Chorwacja-Albania-Grecja-Bułgaria-Rumunia
zajebiaszcze , gratulacje Usmiech
31.07.2015, 16:41
Szukaj Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości