Aktualny czas: 28.03.2024, 11:36 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ameryka pld : styczen 2016: Peru , Boliwia , Chile, Argentyna i 3 dni za Dakarem
marco Offline
ADMIN
******
Super moderatorzy

Liczba postów: 4,574
Liczba wątków: 697
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 16
#17
RE: Ameryka pld : styczen 2016: Peru , Boliwia , Chile, Argentyna i 3 dni za Dakarem
Jacek jest juz w Argentynie ! MFka też Usmiech


Załączone pliki Miniatury
   

.


______________
Jazda bez granic
05.01.2016, 14:30
Strona WWW Szukaj Odpowiedz
marco Offline
ADMIN
******
Super moderatorzy

Liczba postów: 4,574
Liczba wątków: 697
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 16
#18
RE: Ameryka pld : styczen 2016: Peru , Boliwia , Chile, Argentyna i 3 dni za Dakarem
MFka


Załączone pliki Miniatury
   

.


______________
Jazda bez granic
05.01.2016, 14:32
Strona WWW Szukaj Odpowiedz
Czester Offline
Expert
*****
Użytkownicy

Liczba postów: 942
Liczba wątków: 84
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 3
#19
RE: Ameryka pld : styczen 2016: Peru , Boliwia , Chile, Argentyna i 3 dni za Dakarem
Jest moc


Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
05.01.2016, 19:37
Szukaj Odpowiedz
ritchie Offline
trampek
***
Użytkownicy

Liczba postów: 247
Liczba wątków: 12
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
#20
RE: Ameryka pld : styczen 2016: Peru , Boliwia , Chile, Argentyna i 3 dni za Dakarem
mega zaje - jak sie poleczymy..... my tez - pzdr WSZYSTKIM
05.01.2016, 20:20
Szukaj Odpowiedz
Jacek Offline
Znawca
****
Użytkownicy

Liczba postów: 289
Liczba wątków: 41
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
#21
RE: Ameryka pld : styczen 2016: Peru , Boliwia , Chile, Argentyna i 3 dni za Dakarem
Panowie i panie jest mega .Ameryka pld to taki musik jesli ktos moze to polecam jak najbradziej. Jedzenie pyszne, cieplo za kazdym winklem inne gory I widoki od piaszczystych bualych po krwiste , kamieniste , zalesione , tropikalne .....wraz z jazda sceneria sie zmienia. Ludzie sa bardzo zyczliwi. Poki co jestem podJujuy czekam na Dominika . Piotr z Daria maja problem z 1190 jakies podcisnienie....ja wczoraj sie wbilem na jakis festival folklorystyczny jakongosc specjalny mass filmow , jedzenie fotki autografy DLA dzieciakow I oczywiscie pieknych argentynek....piekne czarnowlose o zniewalajacym usmiechu latynoski.

Dzis ide na urodziny Diego Suareza motocyklisty ktory Musial zaminic trampka n auto bo bedzie tata .....ile przygod juz mialem , zgubiony aparat oddany przez lokalsow , burza w gorach w nocy I pelen buty wody. Bieda a przemieszana z bogactwem...stare amerykanskimi krazowniki , takze fiaty 500 ale I nowe fordy rangery hiluxy itd....minal tydzien a ja juz nie chce wracac ......

Drogi bajka od szutrow bo gladziutkie nowe asfalty w gorach jezdze praktycznie cala szerokosci asfalty zamykajac opone na kazdym zakrecie , nie ma AUT -prawie wcale z paliwem bedzie problem w Boliwii a tak to oka. Cenowo : Chile jak Pl, Argentyna polowe tego, Peru I Boliwia 1/4 Chile

Najlepsze jest to ze jeszcze mam 3 tyg .....lewa amigos.....aaa no I 32 w cieniu juz mi schodzi skora.....?

Wieczory tetnia zyciem....mozna spotykac innyvh podroznikow, tanczacych lokalsow I jedzenie na ulicy w restautpracjach badz ze straganow. Owoce I warzywa soczyste i pyszne ....steki polecam - nawet francuzi takich nie robia...przyprawiane tylko sola a tak soczyste I pelen smaku ze az niebo w gebie I wierzyc sie nie chce ze tylko przyprawiane tym specifikiem...

the future is bright, the future is orange
09.01.2016, 17:12
Szukaj Odpowiedz
wojteges Offline
Wojteges
*****
Moderatorzy

Liczba postów: 930
Liczba wątków: 78
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 0
#22
RE: Ameryka pld : styczen 2016: Peru , Boliwia , Chile, Argentyna i 3 dni za Dakarem
Boje sie już ci zazdroszczę tymbardziej że w pl mamy zimno .

Nawet papier toaletowy wie o tym,że chcąc być użytecznym trzeba się rozwijać.
09.01.2016, 20:43
Szukaj Odpowiedz
Jacek Offline
Znawca
****
Użytkownicy

Liczba postów: 289
Liczba wątków: 41
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
#23
RE: Ameryka pld : styczen 2016: Peru , Boliwia , Chile, Argentyna i 3 dni za Dakarem
Juz sie zavzyna DLA mnie -krajowa 9a lecial caly Dakar jak jechalem na impreze z lokalsami

the future is bright, the future is orange
10.01.2016, 05:35
Szukaj Odpowiedz
marco Offline
ADMIN
******
Super moderatorzy

Liczba postów: 4,574
Liczba wątków: 697
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 16
#24
RE: Ameryka pld : styczen 2016: Peru , Boliwia , Chile, Argentyna i 3 dni za Dakarem
Jeden z widoków jakie doświadcza Jaca


Załączone pliki Miniatury
   

.


______________
Jazda bez granic
13.01.2016, 02:04
Strona WWW Szukaj Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości