Moto-Fan - Jazda bez granic

Pełna wersja: Honda Dominator
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Podziwiam , w taki teren samemu , jeszcze pare centymetrów w dól i byś pieszo wracał.
Ale Błażej tak ma już kiedyś jechałem po niego bo utknął Oczy
Hihihi widzę, że poznałeś uroki jazdy po bagnach tą krową :-D
Co do e-09 - lubię tę oponę, fajnie się driftuje na zakrętach Usmiech (w przeciwieństwie do c02 Smutny ) Ale na pewno ma lepsze właściwości terenowe niż to co jest teraz ;-) Tylko uwaga - mitasy są śliskie, więc szczególnie uważaj na mokrym asfalcie (tyczy się szczególnie przednich opon)
Przód zapodaj TKC80 a tył Mitas E09 i będziesz pan zadowolony, bo to wg mnie najlepszy kompromis teren i cosik asfaltu. Zadne tam Heidenau K60, bo to opona bardzo dobra ale jako wyprawówka - to tyle ode mnie :-)
Prawdę rzecze Kasper... Zakopałem się na Amen w rowie retencyjnym.. byłem bliski porzucenia BMW w szczerym polu / lesie Zaciesz Poratował Mnie i co lepsze trafił bezproblemowo w owe bezdroża. Dzięki raz jeszcze Usmiech
Dzięki managa spróbuje nie wyrżnąć przy pierwszej lepszej.. Zaciesz Swoją drogą to widzimy się na rajdzie Tukan z tego co widziałem. Będzie okazja zobaczyć który Domi jest szybszy heh Zaciesz
Pomyślę nad tym TKC80 (przód) - możliwe że jest to lepszy wybór

Z Tą oponą w terenie rzeczywiście jest ciężko cokolwiek:

[attachment=2083]

[attachment=2082]

[attachment=2081]
Pisząc prosto - wyp.... te dwo opony bo jeno krzywde se mozna zrobić. Widać ze to stare i twarde jak drops po wysuszeniu ?
Co ty gadać możesz Błażej i tak woli przekonać się na własnej skórze Oczy
Tanio skóry nie sprzedam.. Zaciesz
Posłucham wujków i na dniach postaram się kupić TKC80 przód i Mitas E09 tyłek Usmiech
Stron: 1 2 3 4