Moto-Fan - Jazda bez granic

Pełna wersja: Hard Enduro
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Tak jak obiecałem, że jak zarejestruję to zapodam info.
Od dłuższego czasu, miałem smaka na poznanie stajnią pomarańczy, pomimo rozdarcia umysłu w tej kwestii. I tak oto stało się to, o czym od dłuższego czasu myślałem - w garage stanęła 123 kg pomarańcza jako typowe hard enduro z homologacją. Wersja SC posiadająca pełną homologację dopuszczającą do ruchu - rower w rzeczy samej. Na razie ogarniam temat i zapoznaję się z nią, ale już po pierwszym dosiadaniu zasmakowała mi pierońsko Usmiech
gratulacje sprzęta !

kiedy dabel Pogoria ? KTM vs DR SE Usmiech chyba na jesień bo teraz tam tłumy są ...
No, trza by przegonić pomarańczę. Jest to najmniejsza LC4 pojemnościowo ma 400 cm3 z ok 45 kucami. Ale ciągnie fajnie i od razu z dołu. Trza uważać na rolgaz, bo zamontowany jest typowy crossowy. Zmiana gaźnika z włoskiego Dellorto na KEIHIN z płaska przepustnicą i pompką przyśpieszającą czyni cuda. Ale jak na razie dla mnie w zupełności wystarcza włoszczyzna. Choć znam siebie, to zapewne będę rozkimiał w/w opcję Usmiech
Pikna maszyna, gratulacje i dobrej zabawy na offie.
no no pikny ci on
gratki Walduś Usmiech
jaki to dokładnie model ?
niech służy dobrze tak jak tenerke Jezorek
LC4 400 SC Usmiech
Wysoki w ciul - wyższy od Tereni, ale za to 123 kg na pełno. Wszystko okrojone do minimum ;-)
Stron: 1 2