Zapraszam na nocny Off w sobote o godz.22.00
spotykamy się w centrum Bojszów
Ok
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No i po nocnej przeprawie. Dopiero tera wróciłem i spać mnie się nie chce. Jak się zobaczyłem w lustrze, to czorny jak .... brudas ;-)
No nieźle sie kopcilo sucha strasznie i ciemno wszedzie :p dzieki za wypad do zaś
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ciuchy miałem tak skurzone że z białej koszulki MF zrobiła się prawie czarna. Ja chcę jeszcze.
Nocny off to jest inny świat, prosty teren robi się jakby bardziej skomplikowany

Nieźle, żałuję że muszę siedzieć w Dojczach
a foty jakies macie czy ciemno jak w du*** było
