25.02.2015, 09:26
Pierwsze błotko i lądowanie w nim prawie po kolona
Na filmiku nie zarejestrowałem upadku bo nie w głowie mi było nagrywać tylko prawie walka o życie i wyprowadzenie maszyny na coś twardego
Kamerka Go Pro 4 silver , dodatkowo dokupiłem pilota (bardzo fajny i potrzebny gadżet ) Oponki Mitasy E-09 dawały rade .Filmiki jeden z pola baaardzo mokrego i później tankowanie i mycie .Nie potrafię jeszcze przerabiać wiec trzeba oglądać na przewijaniu bo dluuugie ujęcia 
Na filmiku nie zarejestrowałem upadku bo nie w głowie mi było nagrywać tylko prawie walka o życie i wyprowadzenie maszyny na coś twardego
Kamerka Go Pro 4 silver , dodatkowo dokupiłem pilota (bardzo fajny i potrzebny gadżet ) Oponki Mitasy E-09 dawały rade .Filmiki jeden z pola baaardzo mokrego i później tankowanie i mycie .Nie potrafię jeszcze przerabiać wiec trzeba oglądać na przewijaniu bo dluuugie ujęcia 

