Moto-Fan - Jazda bez granic

Pełna wersja: Gdzie kola poniosa czyli moje pierwsze spotkanie z Afryka solo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Epilog:
Co poniektorzy pomysla ze zrobilem niezla trase,inni stwierdza ze bylo to nierozwazne i glupie. Wypraw w pojedynke nie zastapi nic.szybki prysznic by Ludzie znow mnie akceptowaliUsmiech Pije browara na statku, w tle muza jazzowa z krazka Paolo Nuttiniego, jest Milo, wokol ludzie,cywilizacjai totalny reset ....jak masz stresa zrob jak ja spakoj sie I Jedz gdzie drogi I bezdroza poniosa bez planow na "pale" jak ja to mawiam, a recze za to ze, przygod Ci nie zabraknie.spotkasz ludzi dobrych I zlych, bedzie swiecic slonce I padac deszcz,a im trudniej tym lepiej. Dupa bolala ale jakbym mogl, pojechal bym bez wachaniq dalej gdzie kola poniosa, bo w podrozy nie liczy sie cel a sama jej istota, czego zycze sobie i kazdemu milosnikowi 2ch kolek z osobna.


JACA
.

gratulacje Jaca ! szacun
smak pozostal niezly.....dupa w Uk ale glowa nadal w Maroku Oczy......za rok pedze dalej - Afryka zawitala w moim sercu na dobre i bede dalej ja explorowal- kto bedzie chetny na wyjazd bedzie mile widziany jako ze trzeba miec kogos w razie W... troszke Europy i Marok to fajna wycieczka....wyprawa zacznie sie juz w Mauretani , Senegalu i dalej.....pozdrawiam wloczykijow...na osi wyszlo cos ok 8000km jakby kto pytal ....

hahahhaa ..mam juz opone i namiot Oczy dostarczyli na ''czas''
no Jacek zazdroszczę ci nie wiem czy kiedyś zwiedzę tamte rejony bo zdrowie mnie blokuje Niezdecydowany
Trzymam kciuki zatem Wojtegas ,a polecam Maroko wszystkim na rozgrzewke przed b dlugimi trasami i ciesze sie ze sie podobalo Oczy gdyz przygody przerosy moje oczekiwania i jestem z tej wyprawy zadowolony
Gratulacje ,piękna wyprawa Usmiech
Chylę czoła , ladna i ciekawa , a zarazem odwazna wyprawa.
SZALONY!!!To sie mnie podoba.BRAWO!!!
Stron: 1 2 3