Moto-Fan - Jazda bez granic

Pełna wersja: Walia offek: strata florida i 5-u dzikusow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Weekendzik zapowiadal sie slonecznie i offowo wrecz kozacko. 5u kolesi umowionych na Walii, ostre pizganko ( jak na duze ADV) spanie w namiotach, ognisko i zero kobiet!ostatecznie jeden dzien udalo nam sie wynajac duze tipi zrobione na wzor indianski z piecem weglowym wewnatz . Rozpoczalem wyjazd z Man ze sporym opoznieniem, zbierajac soczyste komenty od Seba- wbijajac sie na dodatek w potezny korek na M6 i zeby bylo malo w tym korku dopadlo mnie oberwanie chmury tak wiec kolejne 250 km z mokrymi jajcami i rekawami jako ze moj rstek nie ochronil mnie przed takim nawalem wody ktora wdarla sie zamkami ale coz nie byl zimno wiec nie przemarzlem tak bardzo: enduro nie peka Oczy
Dotarlismy ok 20ej w piateczek z Sebem w otoczeniu mzawki a jakze by inaczej na Walii. reszta spod Londynu dotarla praktycznie 20 min pozniej i Maras na drugi dzien.miesjcowka wymarzona piekna cicha okolica, z ranca kawusia , sniadanko czyli full english w pobliskiej restauracyjce. a potem juz tylko to co misie lubia najbardziej czyli woda miejscami po jajca , deszcz na przemian ze sloncem i przygody ktore jak to z nami zawsze sa punktem obowiazkowym co by nudno nie bylo. Oczy A bohaterem tego dnia byl Maras i jego varaderoOczy po calym dniu obowiazkowo ognisko grillek i kielba z browarem i kupa smiechu .Na drugi dzien piekne slonce tak wiec pakowanie , sniadanie i juz jazda po czarnym wokol Ellan Valey i rozjad do domow. tak wiec milego ogladania.Jedyne co dodam to offik ja marzenie bedziemy wracac napewno, jeszcze zaprosimy ekipe z pld : adv.riders.eu z Mariem i czarnuchami Oczy. Seb oprocz filmu ktory zmontowal tak pieknie dorzuci pewnie cos od siebie Oczy

http://youtu.be/dlQkhX5Ekuk

Seba te zdjecia wrzuc z wieczornej mgly Oczy
Bo Wy Angole to powinniście bez patrzenia na pogodę od razu obierać kondoniki Jezorek fajnie jak stare konie bawią sie Usmiech super
Nawet ciekawe streszczenie Jaca wysmarowal Oczy
Moze Maras cos skrobnie na ten temat z przekasem . Tymczasem filmek z pierwszej czesci i kilka fotek












Link do foto story ---- https://plus.google.com/1025468343608426.../1?authkey




Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
świetne foty Seba ! no i wypad też
Nie samym blotem czlowiek zyje wiec i oblecielismy okolice , zreszta bardzo ladna a to i filmik jaki mi sie wreszcie udalo skonczyc .












https://plus.google.com/1025468343608426.../1?authkey
fajne zabawy i ciekawa technika foto
hehehe Powiem Tylko TAK : ZAZDRASZCZM Zaciesz

Mega fajne filmiki robisz Seba Oczko
Robim co potrafim , staram sie ale to nie takie trudne raczej czasochlonne . Robote robi ten programik od GoPro .
Stron: 1 2