Moto-Fan - Jazda bez granic

Pełna wersja: Węgry(Balaton)-Chorwacja-Albania-Grecja-Bułgaria-Rumunia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Ja i mój kompan Włóczykij zaplanowaliśmy trasę na przyszły rok w okresie 01.09.2014-14.09.2014 o to mapka
https://maps.google.pl/maps?saddr=L%C4%9...,9&t=m&z=5


ps- zamiar jest taki by dziennie zamoczyć w tyłek w Morzu bądź Jeziorze Zaciesz imprezy połączone z degustacją orientalnych trunków...główny punkt imprezy rozbicie namiotu na tym cyplu Kalaja e rodonit
Obrazek



Obrazek

oraz powrót przez Grecję z moczeniem tyłka w Morzu Egejskim , Bułgarię (Morze Czarne) i przejazd trasą Transfogarską i Transalpiną na Rumunii Zaciesz


cdn...
Świetna trasa- gratuluje pomysłu.
Trasa bajeczka. Jest co oglądać a i wody po drodze nie zabraknie na moczenie dupy Zaciesz Powodzenia
a Grecję jak mijacie bo z mapki nie wynika ?
próbuje wstawić projekt tej mapki ale za każdym razem gdy to robię to na forum źle się wyświetla nie wiem o co w tym chodzi...u mnie wszystko się wyświetla jak ta lala Zaciesz w każdym bądź razie trasa ma przebiega przez Grecję do Morza Egejskiego następnie wybrzeżem w stronę BułgariiUsmiech
Takie widoki nas czekają na Chorwacji nie wspominając już o tych wspaniałych drogach pełnych winkli Usmiech

Obrazek

Obrazek

Obrazek
jak ktoś chętny z nami lecieć to zapraszam na priv Usmiech
Super traska i bardzo dobry termin , praktycznie po wysokim sezonie Usmiech
Podobna trasę wyznaczył marco ( bez Rumuni ) z podobna datą i tez sie nad nią zastanawiałem .W Rumunii na moto nie bylem wiec na plus dla Was .
Stron: 1 2 3 4 5